Założyciele i trenerzy

Pomagamy wydobywać pełen potencjał i dzielimy się wartościami 

 

Nasza Historia 

Kiedy powstaje wspólny projekt, dobrze by było gdyby ludzie, którzy go tworzą patrzyli w tym samym kierunku.

W przypadku tej Trójki jest tych powodów znacznie więcej.

Poznali się w różnych miejscach, przy różnych okazjach: Edyta z Andrzejem po raz pierwszy spotkali się na konferencji dla Trenerów i Coachów w Orlando, Ola z Andrzejem podczas rozpoczęcia pracy do pierwszego wspólnego projektu, a Edyta z Olą poznały się na wydarzeniu zorganizowanym dla Kobiet, gdzie gościem specjalnym była Edyta.

Właśnie podczas tych wspólnych wydarzeń i sytuacji, które być może na pozór wydają się być zwykłym przypadkiem, spotkali się ludzie, dla których praca z drugim człowiekiem to czysta frajda, a skuteczne inspirowanie do działania, do stawania się lepszą wersją siebie codziennie, do wspierania odwagi i otwartości na nowe – prawdziwą przyjemnością.

Tę trójkę różni wiele, ale łączy zdecydowanie więcej!

Łączy ich poczucie humoru, które udziela się na spotkaniach, szkoleniach i wpływa na niezwykłą atmosferę, podtrzymując wysoki poziom energii.

Łączą ich wspólne wartości i misja. To sprawia, że droga, którą idą jest zarówno dla nich, jak i ich klientów, podróżą, podczas której mogą dziać się rzeczy niezapomniane, które wpływają na głębokie zmiany i wewnętrzne poczucie gotowości na to, co nieznane.

Uzupełniają się. To ich siła. Każde z nich jest ekspertem w swojej dziedzinie.

Zapraszamy Cię w podróż! Daj się poprowadzić!

Poznaj nasza ekipę!

 

 

W co wierzymy i nasze wartości 

Jedna misja i wizja

Bo pozwala widzieć więcej i wcześniej. 

Różne perspektywy

Kiedy rozmawiają dwie osoby, są zawsze 3 perspektywy. Moja, Twoja i współna. Tutaj mamy ich cztery. Pracując nad swoimi projektami i z klientami zawsze kieujemy się mnogością perspektyw.

Wspólne wartości

Etyka pracy, docenianie inncyh, nieprzerwana informacja zwrotna, to coś, co jest dla naszego zespołu priorytetem.  

Jeden kierunek i cel

Każdy w zespole ma swoje zadanie, z którego się wywiązuje. To tworzy zaufanie. Każdy pracuje na swoich silnych stronach, to tworzy efekt. A wszystko w jednym, wspólnym kierunku. 

Rózne specjalizacje

Dzięki róznemu spojrzeniu zawsze znajdujemy rozwiązanie. 

Poczucie humoru i dystans

To bardzo ważna część pracy. Pozwala na szersze spojrzenie, wyczucie sytuacji i znalezienie win-win. Podczas wspólnej pracy jest wręcz obowiązkową cześcią spotkań. Uwżamy też, że dobry zespół nie może obejść się bez humoru i właściwego dystansu.

Edyta Kwiatkowska

Przedsiębiorczyni, dyplomowany trener biznesu, członek założyciel John Maxwell Team Polska, mówca, trener, coach John Maxwell Team na poziomie mentorship w USA, coach ICF, certyfikowany facylitator wg. standardów IAF, moderator metody Design Thinking, ekspertka w projekcie Her Impact, wykładowca w ramach WUB Twoi Eksperci, specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów i usprawnianiu działania małych i średnich przedsiębiorstw. Pracuje z klientami nad pokonywaniem ograniczających przekonań, czego uczyła się miedzy innymi od dr Joe Vitale i T Harv Ekera. Obecnie studentka na kierunku psychologia kliniczna. Z wykształcenia marketingowiec.

Podążając za Edytą możesz liczyć na uczenie się widzenia spraw i osób, z wielu perspektyw, oraz ogromną dawkę inspiracji i motywacji do działania. Edyta prowadzi swoich klientów przez meandry komunikacji i przywództwa z praktycznego punktu widzenia łącząc wiedzę teoretyczną  z przykładami z życia. Zespoły, które biorą udział w warsztatach prowadzonych przez Edytą uczą się czym jest odpowiedzialność za swoją pracę, podejmowane decyzje, a zarazem jak obudzić w sobie nowe pokłady kreatywności.

Dla Edyty w każdej firmie i w każdym procesie najważniejszy jest drugi człowiek. Wielokrotnie nauczyła zespoły nowego podejścia, do procesów, dzięki, któremu weszły na wyższy poziom nie tylko w wynikach ale również we wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Edyta rozpoczęła pierwsze prace dorywcze mając zaledwie 13 lat, ale dzięki temu przechodząc przez kolejne stopnie rozwoju kariery zawodowej, w wieku 25 lat zarządzała już siecią sprzedaży, pracując równolegle jako trener i manager dla swojego zespołu. Pracowała dla PTC, Eurobanku, Groupona i Playa. Pierwszą działalność gospodarczą założyła w wieku 22 lat. Obecnie współprowadzi kilka projektów szkoleniowych, pracuje jako freelancer w roli facylitatora i coacha oraz współtworzy ze swoim życiowym partnerem projekty handlowe.

Ogromną część życia stanowi dla niej również działalność charytatywna. Współtworzy w Polsce od kwietnia 2019 roku projekt Global Youth Initiative – Youth Max prowadząc bezpłatne warsztaty dla młodzieży związane z przywództwem, radzeniem sobie z porażką i odpowiedzialnością w nauce. Obecnie współtworzy rozpoczynający się w Polsce projekt transformacyjny Change Your World.

 

 

Aleksandra Goc

Przedsiębiorczyni, dyplomowany trener umiejętności psychospołecznych, Coach ICF w trakcie certyfikacji PCC ICF, Certyfikowany Trener FRIS®, Trener pracujący techniką dramy. Entuzjastka holistycznego rozwoju człowieka i technik uważności.

Studiowała na kierunkach: finanse i rachunkowość, psychologia w zarządzaniu, zarządzanie zasobami ludzkimi, bezpieczeństwo i higiena pracy. Jest również absolwentką AWF-u.

W swojej pracy Aleksandra kieruje się dużą uważnością, wrażliwością i jednocześnie odwagą. Wykorzystuje  świeże spojrzenie i energię w działaniu. Aleksandra pracuje warsztatowo, opierając swoje szkolenia o metodologię FRIS®. Dba o atmosferę podczas szoleń, która wspiera nie tylko chęć doświadczania, ale również proces dzielenia się wiedzą wśród uczestników.

Na co dzień współpracuje z zespołami, którym pomaga w uzyskaniu lepszej komunikacji; z menadżerami, których wspiera w osiąganiu celów; a także z przedsiębiorcami, pomaga im rozwinąć skrzydła.

Specjalizuje się w tematach tak jak: komunikacja, team building, obsługa Klienta i work-life balance.

W latach 2008-2009 zarządzała 90-cio osobowym zespołem sprzedażowym w Link4. Budowała  zespół specjalistów, brała udział w tworzeniu procedur, procesów, w nowo powstającym w roku 2008 oddziale Link4 w Katowicach.

Posiada 13 letnie doświadczenie jako Trener i Coach. Aleksandra swój zawód szlifowała najpierw w korporacjach, a następnie jako niezależny Trener, zdobywając doświadczenie w różnorodnych projektach. Pracowała dla takich firm jak: Murapol, HELION, eSKY, Electrolux, Dyson, Webmakers, WASKO i inni.

Aleksandra to trzykrotna maratonka. Sport nauczył ją jak działa proces skutecznego realizowania celów, dyscypliny i skutecznego pokonywania trudności.

 Andrzej Maciejewski

Przedsiębiorca, ekspert przywództwa i rozwoju osobistego. Dyrektor Wykonawczy  The John Maxwell Team, międzynarodowej organizacji zrzeszającej trenerów przywództwa, coachów i mówców. Certyfikowany trener, mówca, Coach The John Maxwell Team. Bezpośredni uczeń Johna Maxwella. Facylitator procesów rozwojowych.

Został wybrany do John Maxwell Team Poland jako członek zespołu kształtującego trenerów przywództwa w Polsce.  Prowadzi warsztaty z przywództwa, zarządzania zespołem, negocjacji, pracy w zespole i rozwiązywania konfliktów. Przeszedł całą ścieżkę trenerską w Society of NLP(Orlando, USA) u Richarda Bandlera- twórcy neurolingwistycznego programowania. Jest trenerem metody Transforming Communication, której uczył się bezpośrednio u jej twórcy Richarda Bolstada- pozwalającej na rozwój nieagresywnej komunikacji i porozumienia zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym. 

Andrzej niezwykle skutecznie angażuje do działania całe zespoły, budując porozumienie na najwyższym poziomie. Łącząc różne metody działania, daje uczestnikom swoich szkoleń wiedzę, którą mogą stosować natychmiast. Pracuje na rzeczywistych problemach uczestników, tworząc rozwiązania bezpośrednio na przykładzie klienta. Tworzy projekty rozwojowe i szkoleniowe, oraz kursy online. Na szkoleniach, które prowadzi Andrzej czas mija niespostrzeżenie, jest energetycznie, merytorycznie i praktycznie.

Jako dziecko marzył o zostaniu lekarzem i nauczycielem. Jedno z tych dziecięcych marzeń spełnia w pracy trenerskiej już od 15 lat. Inspiruje do działania i zmiany. Praca z ludźmi to jego powołanie. Zawsze dba o to, żeby każdy kończący szkolenie, czy warsztat wyszedł z przekonaniem pozytywnej zmiany i gotowymi narzędziami  do stosowania w biznesie, czy życiu osobistym.

Andrzej przez pewien czas prowadził życie sportowca. Nauczyło go dyscypliny i dążenia do celu. Z wykształcenia andragog ze specjalnością doradztwo zawodowe i personalne. Obecnie także student psychologii biznesu. Uwielbia muzykę rockową, fan Queen. Pasjonat nowości technicznych i aplikacji.

 

 

 

Na co jeszcze czekasz? Skontaktuj się z nami i wznieś swój zespół na wyżyny!

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na naszą politykę prywatności

Shares
Share This