Aleksandra

Klienci podczas pracy ze mną szybciej realizują swoje cele i zadania, zwiększają swoją pewność siebie i budują solidne podstawy do bycia świadomym człowiekiem. Skutecznie zmieniając swoje podejście do spraw dla siebie najważniejszych.

$

Największy wpływ

Największy ślad w moim rozwoju pozostawiła Szkoła Trenerów, Szkoła Coachingu Metrum i Beata Kozak, jako mój nauczyciel coachingu. Te dwa szkolenia nie tylko ugruntowały we nie wiedzę, ale również pozwoliły mi odkryć zarówno styl pracy jak i styl życia.

Klienci często mówią, że zmieniłam ich sposób spojrzenia na wiele spraw, że dzięki warsztatom i sesjom coachingowym ze mną, następuje w nich duży krok ku życiu w zgodzie z samym sobą i z otaczającym ich światem.

$

Kim jestem

Nazywam się Aleksandra Goc – Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na kierunku finanse i rachunkowość, psychologia w zarządzaniu i zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Śląskim.

Ukończyłam roczną Szkołę Trenerów Metrum, Profesjonalną Szkołę Coachingu i jestem akredytowanym Coachem ICF na poziomie PCC oraz Facylitatorem Clean Coachingu. Pracuję z drugim człowiekiem w ujęciu holistycznym. Podczas pracy warsztatowej wykorzystuję techniki dramy oraz wprowadzam uczestników w świat uważności.

Jestem także Certyfikowanym Trenerem FRIS®, Certyfikowanym Konsultantem MTQ48 oraz Terapeutą Manualnym Bars.

Warte uwagi

Nasz zespół

Warsztaty otwarte

Artykuły eksperckie