Lider

Na kompetencje lidera składają się jego talenty, wiedza, umiejętności oraz wartości, które lider wyznaje. Bycie asertywnym, umiejętność wyznaczania granic, samodzielność w działaniu, zarządzanie sobą w czasie, budowanie pozytywnych relacji i umiejętności komunikacyjne, tego wszystkiego nie tylko można się nauczyć, można to również doskonalić.

W Leadit mamy dla Ciebie pełen wachlarz doskonalenia liderskich kompetencji. Wiemy, czego Ty doświadczasz jako lider na co dzień, wiemy z jakimi wyzwaniami się spotykasz i z czym zmagasz.
Zdajemy sobie sprawę, że sama charyzma na trudniejsze czasy nie wystarczy, że aby udźwignąć trudności, należy zadbać o silną podstawę.

Zarządzanie sobą w czasie i planowanie zadań

Komunikacja – klucz do efektywnych relacji

Zarządzanie konfliktem

Asertywność – jak TO robić dobrze?

Zarządzanie stresem

Zarządzanie sobą w czasie i planowanie zadań

3
Podniesienie kompetencji w planowaniu i organizacji czasu pracy wpływa na Twoją efektywność. Zwiększa komfort pracy i pozytywnie wpływa na samopoczucie wszystkich osób współpracujących, zmniejsza się absencja w zespole i niweluje zagrożenie wypaleniem zawodowym. Optymalne zarządzanie planem zadań pozwala osiągać wyższe wyniki mniejszym nakładem czasu pracy.
Dla kogo te warsztaty?
– dla menedżera, handlowca, dyrektora zarządzającego, pracownika kancelarii, biura rachunkowego, agencji marketingowej, programisty, pracownika działu HR, właściciela firmy,
– dla Ciebie, jeśli chcesz zwiększyć efektywność Twoich działań i działań zespołu,
– dla Ciebie, jeśli chcesz osiągać szybciej jeszcze lepsze wyniki indywidualne i zespołowe.

Komunikacja – klucz do efektywnych relacji

3
Lider, który sprawnie i lekko komunikuje się z zespołem, to nie tylko skarb, to konieczność. Na co dzień znajdujesz się zapewne w sytuacjach, w których zastanawiasz się jak postąpić, jak dobrać komunikat, albo jak przekazać informację niełatwą. A może jesteś zdziwiony jak czasem ciężko odmówić i postawić granicę zespołowi? A może chciałbyś dowiedzieć się jak mówić o swoich potrzebach i jak komunikować to w jasny i zrozumiały sposób?
Dla kogo są te warsztaty?
– dla lidera, któremu zależy na sprawnie funkcjonującym zespole,
– dla lidera, który chce jasno i zrozumiale przekazywać swoje komunikaty,
– dla lidera, który wie, że rozmowa z drugim człowiekiem jest kluczowym elementem współpracy.

Zarządzanie konfliktem

3
Konflikt w zespole może przyczynić się do absencji w zespole, do wypalenia zawodowego a w ostateczności generować spore koszty dla organizacji. Nierozwiązane sytuacje konfliktowe wpływają destruktywnie na efektywność całego zespołu.
Zapewne wiesz, że konflikty miały miejsce i będą się zdarzać, ale też z pewnością zdajesz sobie sprawę, że umiejętność kreatywnego ich rozwiązywania jest pożądaną kompetencją liderów.
Dla kogo są te warsztaty?
– dla Ciebie, jeśli chcesz nauczyć się rozpoznawać potencjalne sytuacje kryzysowe i doskonalić umiejętność zarządzania nimi,
– dla Ciebie, jeśli zależy Ci na profesjonalnym prowadzeniu swojego zespołu, w atmosferze skupienia na rozwiązaniach,
– dla Ciebie, jeśli chcesz przygotować się do roli lidera.

Asertywność – jak TO robić dobrze?

3
Asertywności można się nauczyć i warto skorzystać z tej możliwości, gdyż jako lider potrzebujesz zadbać zarówno o swoje jak i zespołu potrzeby. Z asertywnością może być tak, że wszyscy o niej mówią, a mało kto potrafi ją dobrze zastosować w praktyce. W Leadit nauczysz się jak być w zgodzie ze sobą, jednocześnie pamiętając o innych. Poznasz granicę w relacjach interpersonalnych i sprawdzisz jak ją wyznaczać. W bezpiecznych warunkach sprawdzisz jak radzić sobie, za pomocą dostępnych technik, z kłopotliwymi sytuacjami.
Dla kogo te warsztaty?
– dla lidera, który chce zgłębić tajniki komunikacji z szacunkiem,
– dla Ciebie, jeśli chcesz popracować nad relacjami z otoczeniem,
– dla Ciebie, jeśli rozumiesz wagę korzystania z umiejętności bycia OK w stosunku do siebie i innych.

Zarządzanie stresem

3
Stres stał się tak powszechny, że już chyba nie ma dnia, w którym nie spotykasz się z uczuciem niepokoju czy zdenerwowania. Żyjemy w czasach, kiedy umiejętne radzenie sobie z sytuacjami trudnymi jest niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Dlatego w Leadit dbamy również o ten obszar Twojego życia.
Dla kogo są te warsztaty?
– dla zapracowanego lidera, który potrzebuje zwolnić,
– dla Ciebie, jeśli chcesz z lekkością podejmować trudne wyzwania,
– dla Ciebie, jeśli chcesz zadbać o swoje emocje, swój wewnętrzny spokój.

Już wkrótce znajdziesz na naszej stronie możliwość skorzystania z poszczególnych modułów w ramach cyklicznych szkoleń otwartych lub zamówienie szkoleń do Twojej organizacji.

Już dzisiaj możesz skontaktować się z nami by porozmawiać o tym jak możemy zaprojektować ten program pod potrzeby Twojej organizacji oraz jak możemy Ci pomóc zaimplementować wiedzę w praktykę.

Program będzie dostępny również w formule rocznej certyfikacji menedżerskiej.

Chcesz skorzystać z oferty cenowej early bird?

1 + 3 =

Zostaw swój adres mailowy – wyślemy do Ciebie informacje o dostępności nowych programów i skorzystasz z niższej ceny!

Jesteś w najlepszym dla siebie miejscu. Sprawdź co dla Ciebie proponujemy.

Warte uwagi

Nasz zespół

Warsztaty otwarte

Artykuły eksperckie