Jesteśmy zdania, że nic tak nie buduje jak dzielenie się doświadczeniami. Właśnie dlatego w Leadit dbamy o to abyś miał okazję na dowolnych warsztatach nie tylko przepracować swoje faktyczne zadania, ale również miał okazję poznać dobre praktyki innych uczestników warsztatu.

W Leadit jesteśmy dla Ciebie!

Trening Interpersonalny

3

Trening interpersonalny to czas bycia z ludźmi. To czterodniowy lub pięciodniowy warsztat w oparciu o zasadę rozwinięcia umiejętności komunikowania się z innymi ludźmi, a także uwrażliwienia na siebie samego.

Trening jest pracą tu i teraz, jest często określany jako głębokie i wyjątkowe doświadczenie, skupione na tym w jaki sposób Ty oddziałujesz na innych a inni na Ciebie.

Dla kogo jest trening interpersonalny?

– jeśli jesteś trenerem, po szkole trenerów, ale również doświadczonym praktykiem,

– jeśli na co dzień pracujesz z ludźmi w zespole, albo w formule „jeden na jeden”,

– jeśli chcesz dowiedzieć się jak wpływasz na innych, a inni jak oddziałują na Ciebie, z czego to wynika i jak się z tym czujesz,

– jeśli chcesz zwiększyć samoświadomość, odpowiedzialność za swoje życie i odzyskać kontakt z samym sobą.

Zespół UBUNTU

3

BUNTU to filozofia, która mówi o tym, że ja jestem bo Ty jesteś, Ty jesteś bo my jesteśmy. Jesteśmy ze sobą wzajemnie połączeni. Tworzymy silną więź. Nikt z nas nie mógłby istnieć bez tego drugiego. 

Nelson Mandela przedstawił UBUNTU światu, my wdrażamy tę filozofię w zespoły.

Zespół jest efektywny bo składa się z zaangażowania każdej jednostki z osobna. Zespół działa skutecznie bo każda osoba, bez wyjątku, czuje odpowiedzialność za wykonanie zadania.

Ten warsztat jest dla:

– liderów, menedżerów, którzy na co dzień prowadzą zespoły i chcą poznać nie tylko mechanizm działania skutecznego zespołu UBUNTU, ale również chcą nauczyć się motywować swój zespół na drodze do „wygranej”,

– trenerów sportowych, którzy potrzebują otrzymać świeże spojrzenie na swój zespół,

– każdego, kto działa w zespole i chciałby dowiedzieć się jak poprawić relacje, współpracę i zaangażowanie w zespole.

Co Nas wyróżnia?

3

Wyróżnia nas spojrzenie… Tak, spojrzenie  Kiedy wchodzimy do Twojej firmy, kiedy spotykamy się z Tobą na konsultacji, czy rozmawiamy z Twoim zespołem, spoglądamy na każdy aspekt sytuacji, korzystając z każdej możliwej w danym momencie perspektywy. Spoglądamy głębiej i wyraźniej, dlatego nasza propozycja współpracy jest tak dobrze dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości.

Jesteśmy Twoim spojrzeniem na rozwój.

Nasz zespół specjalistów i trenerów to najlepsi eksperci w swojej dziedzinie. To ludzie z pasją, którzy swój zawód wykonują z dużą uważnością, zaangażowaniem i praktycznym podejściem do wyznaczonych tematów.

Możemy tak wiele, ponieważ współpracujemy z najlepszymi!

Pracujemy z firmami oraz z klientami indywidualnymi. Korzystamy z certyfikowanych metod, wykorzystując  badania oraz metody naukowe w ujęciu holistycznym. Według nas, to praca nad jednostką jest kluczem do sukcesów zespołów i organizacji.

Jak pracujemy

1

$

Konsultacja, ankieta lub badanie sytuacji w firmie

2

$

Przygotowanie raportu z planowanych działań i wdrożeń

3

$

Wdrożenie zaplanowanych działań (warsztaty, coaching, mentoring, facylitacja)

4

$

Raport z podsumowaniem działań

5

$

Ewaluacja i dalsze działania

Chcesz przekonać się jakie to skuteczne?

Już wkrótce pojawią się tutaj nowe propozycje warsztatów otwartych. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz interesujący Cię temat.