Chcesz być managerem, który angażuje, buduje zdrową atmosferę i ma efektywny zespół?

Twój zespół popada w konfliktowe sytuacje przy niewielkiej różnicy zdań?

Chcesz wywierać pozytywny wpływ ale robisz, to kosztem siebie?

Bycie liderem, który inspiruje i angażuje jest Twoim celem?

Wiesz, że potrzebujesz różnorodnego zespołu ale nie wiesz jak nim zarządzać?

Chcesz stać się bardziej ludzkim managerem?

Certyfikowane szkolenie Ludzki manager© jest wynikiem wieloletnich przemyśleń i pracy z zespołami, menedżerami, prezesami, kierownikami i przedsiębiorcami.
W trakcie szkoleń projektowanych na bieżąco dla firm na bazie badań czy wyników facylitacji zaobserwowałyśmy, że jest baza, której brakuje większości z nas.
Te braki wynikają z doświadczeń, przekonań oraz systemu edukacji.
Rozwiązania, które podajemy są na tyle zmieniające perspektywę, że w długofalowym wdrożeniu stają się odmieniającymi lidera i zespół.

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do osób, które bezpośrednio zarządzają zespołem.

Przed zapisem na szkolenie obowiązuje krótka rozmowa wprowadzająca.
Szkolenie Ludzki manager©, to 2 dni intensywnej pracy ale też mnóstwo humoru, rozwiązań i momentów aha! To pierwsza edycja pod oficjalną nazwą, a za nami tak naprawdę kilkadziesiąt szkoleń wewnątrz organizacji, w których testowałyśmy, sprawdzałyśmy i ulepszałyśmy materiał, który proponujemy pod nazwą Ludzki manager©.

Agenda szkolenia

Badanie FRIS®

3

Tydzień przed szkoleniem otrzymasz link do wykonania badania FRIS®
FRIS® to narzędzie do opisu różnorodności sposobów myślenia i działania.
Model FRIS® opiera się o 4 perspektywy poznawcze: FAKTY – RELACJE – IDEE – STRUKTURY (w skrócie „FRIS”).
Wyjaśniają one jakim informacjom nadajesz największy priorytet, szczególnie w nowych sytuacjach.
Na szkoleniu pojawisz się więc z raportem o Twoim stylu myślenia i działania.

Dzień I

3

W trakcie pierwszego dnia szkolenia pracujesz nad zrozumieniem różnorodności perspektyw, komunikacją oraz radzeniem sobie z zarządzaniem swoimi emocjami oraz poznaniem swoich potrzeb oraz przekonań.

Dzień II

3

W trakcie drugiego dnia szkolenia odkrywasz w jaki sposób komunikujemy się z innymi, jak widzą nas inni oraz odkrywasz jakimi strategiami możesz realizować swoje potrzeby by przejść ze strony bycia na stanowisku, do bycia inspirującym liderem.
Całość szkolenia odbywa się metodami warsztatowymi. W sali szkoleniowej nie ma możliwości używania komputerów.
Szkolenie jest certyfikowane. Certyfikat otrzymują osoby, które wezmą udział w całości szkolenia.

Trenerki

Szkolenie skierowane jest do osób, które bezpośrednio zarządzają zespołem.

Przed zapisem na szkolenie obowiązuje krótka rozmowa wprowadzająca.
Szkolenie Ludzki manager©, to 2 dni intensywnej pracy ale też mnóstwo humoru, rozwiązań i momentów aha! To pierwsza edycja pod oficjalną nazwą, a za nami tak naprawdę kilkadziesiąt szkoleń wewnątrz organizacji, w których testowałyśmy, sprawdzałyśmy i ulepszałyśmy materiał, który proponujemy pod nazwą Ludzki manager©.

Edyta Kwiatkowska

edyta@hanamana.pl

Przedsiębiorczyni, liderka, managerka, trenerka biznesu, facylitatorka. Certyfikowana trenerka przywództwa, coachka, mówczyni Maxwell Leadership Certified Team Polska i USA największej na świecie organizacji szkoleniowej w zakresie przywództwa i komunikacji,
Coach ICF, dyplomowany trener biznesu, moderatorka Design Thinking, dyplomowany facylitator IAF, certyfikowana trenerka MTQ48. Zarządzała ponad 50 osobowym zespołem. Dziś realizuje własne sposoby zarządzania.
Pasjonatka procesów i ukierunkowanej na porozumienie komunikacji w organizacjach. Publikuje swoje artykuły na forbes.com. Współtwórczyni Woman Business Hub przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach.
Na co dzień współtworzy Instytut Szkoleniowo-Rozwojowy Hana Mana – „LEADIT” w ramach, którego szkoli, facylituje i układa procesy w MŚP. 

Aleksandra Goc

ola@hanamana.pl

Przedsiębiorczyni, liderka, managerka, trenerka biznesu, facylitatorka. Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka psychologii w zarządzaniu, akredytowana coachka ICF na poziomie PCC oraz facylitatorka Clean Coachingu. Jest także certyfikowaną trenerką FRIS®. Zarządzała 90-cio osobowym zespołem sprzedażowym w Link4. Posiada 15 letnie doświadczenie jako Trener i Coach zdobyte w różnorodnych projektach.Trzykrotna maratonka. Sport nauczył ją jak działa proces skutecznego realizowania celów, dyscypliny i skutecznego pokonywania trudności. Dzisiaj współtworzy Instytut Szkoleniowo Rozwojowy Hana Mana Leadit, Woman Business Hub przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, oraz jest prezesem największej ze śląskich grup BNI Silesia, współpracuje z Uniwersytetem Ekonomicznych jako wykładowca.

Rejestracja

Szkolenie

Ludzki manager©

Zdrowy, efektywny zespół. Empatyczna komunikacja. Zaangażowani pracownicy.

Cena: 1197 zł

Cena obejmuje 2 dni szkolenia stacjonarnego, materiały szkoleniowe, indywidualny raport FRIS®, przekąski, napoje oraz lunch.

Przed zakupem szkolenia obowiązuje rozmowa wstępna, w trakcie której zdecydujesz czy to szkolenie jest dla Ciebie.

Formularz rejestracyjny

5 + 9 =