Edyta Kwiatkowska

Edyta Kwiatkowska jest członkiem założycielem od 2018 roku, coachem, mówcą oraz trenerem organizacji Maxwell Leadership Certified Team Poland (kiedyś John Maxwell Team Polska) oraz coachem i trenerem Maxwell Leadership USA. W obu organizacjach kontynuuje swój rozwój na poziomie Mentorship.

Programy szkoleniowe:

– licencjonowane
– mastermind
– wystąpienia
– lunch&learn
$

– Przywództwo. Złote zasady.
– Marzenie ma moc
– Jak stać się osobą wpływową
– 15 niezawodnych praw rozwoju
– Realny sukces
– Wszyscy się komunikują niewielu potrafi się porozumieć
– Leadershift
– Liczy się dzisiaj
– Skuteczni liderzy zadają trafne pytania
– 21 niezaprzeczalnych praw przywództwa
– Rozwijając liderów wokół ciebie
– Przywództwo w czasach kryzysu, jak zmienić przeciwności w korzyści

Global Youth Initiative

W ramach Global Youth Initiative prowadzimy zajęcia dla młodzieży.

$

Od momentu pojawienia się inicjatywy w Polsce miałam zaszczyt i przyjemność prowadzić warsztaty min dla Stowarzyszenia Mocni Razem, W Zespole Szkół Prywatnych w Sosnowcu, w Szkole Podstawowej z zespołami integracyjnymi nr 40 w Tychach, Szkole Podstawowej nr 47 w Katowicach, w Szkole Podstawowej nr 2 im. M. Konopnickiej oraz z młodymi amazonkami w Klubie Jeździeckim Amigo, dwa lata z rzędu dla klas licealnych i maturalnych krakowskiej szkoły VIII Palo oraz koordynowałam i prowadziłam projekt dla Prywatnej Szkoły Academos w Krakowie wraz z innymi trenerami John Maxwell Team Poland (obecnie Maxwell Leadership).
Dodatkowo zorganizowałam warsztaty online w ramach własnej inicjatywy dla ostatnich klas Szkół Podstawowych i maturzystów, by wesprzeć ich w ramach samodzielnej nauki w dobie COVID-19 przed egzaminami.

YouthMAX

YouthMAX to program nauczania i rozwoju przywództwa dla młodzieży, mający na celu zapewnienie dzisiejszym młodym ludziom praktycznych narzędzi i pomysłów, które pomogą im poruszać się w życiu w czterech kluczowych obszarach.
$
Cztery kluczowe tematy to: 
  • Nie daj się i zacznij się liczyć (nie daj się zastraszyć – znaj swoją wartość, powstrzymaj dręczenie innych).
  • Znajdź drogę od porażki do sukcesu (naucz się jak przekuć porażkę w zwycięstwo).
  • Buduj pozytywny obraz siebie (wzmacniaj wiarę w siebie i zwiększaj poczucie własnej wartości).
  • Bądź człowiekiem z charakterem (buduj pozytywny i silny charakter, rozwijaj silną osobowość).

Kiedy młodzi ludzie stają przed wyzwaniem, by mądrze rozwijać się i stać się liderami — reagują. YouthMAX zapewnia zarówno zmierzenie się z tym wyzwaniem, jak i daje praktyczne wskazówki, pokazując, że każdy nastolatek może poprawić swoje życie i pozytywnie wpłynąć na swoich rówieśników.
Certyfikowani trenerzy i coachowie John Maxwell Team na całym świecie, a od niedawna (2019) również w Polsce, będą prowadzić szkolenia i warsztaty z obszaru przywództwa dedykowane specjalnie dla młodzieży, tworząc partnerstwa z lokalnymi szkołami i organizacjami młodzieżowymi czy lokalnymi samorządami. Szkolenie jest dostępne dla każdej organizacji młodzieżowej lub grupy szkolnej. W kwietniu i październiku bezpłatne szkolenia prowadzone są w ramach światowej akcji wolontariatu Global Youth Initiative.

  • Lekcja Johna Maxwella Nie daj się i zacznij się liczyć uczy trzech sposobów radzenia sobie z zastraszaniem w pozytywny, afirmujący sposób: Podnieś się – bądź pewny własnej wartości, Wyprostuj się – wykorzystaj swój wpływ, aby pomóc innym i Zbierz siły – bądź bohaterem – pomóż innym, którzy są prześladowani, wstaw się za nimi i wzmocnij ich.
  • Lekcja Johna Maxwella Znajdź drogę od porażki do sukcesu uczy, że porażka jest podstawą wszelkiego sukcesu i pomaga młodzieży zrozumieć, jak uczyć się na swoich błędach, wyciągać wnioski z porażek, jak zmieniać się i rozwijać w kierunku sukcesu i szczęścia.
  • Lekcja Johna Maxwella Buduj pozytywny obraz siebie uczy zarówno wartości zdrowej pewności i wiary w siebie, jak i praktycznych sposobów rozwijania i utrzymywania pozytywnego obrazu siebie.
  • Lekcja Johna Maxwella Bądź człowiekiem z charakterem uczy, jak wybierać pozytywne codzienne decyzje, które pomogą młodzieży dostosować swoje działania do ich wartości i nauczyć się osiągać trwały osobisty sukces.

W zależności od potrzeb grupy lub organizacji trenerzy John Maxwell Team mogą prowadzić również program, powstały w oparciu o książkę Johna Maxwella, zatytułowany „Czasem wygrywasz a czasem się uczysz, dla nastolatków”, który powstał z myślą o nastolatkach, którzy boją się niepowodzeń i czują strach przed popełnieniem błędów, tak by ich zainspirować i pomóc zrozumieć, że własne niepowodzenia mogą stać się możliwością i przestrzenią do rozwoju i nauki.