Aleksandra

ola@hanamana.pl

Edyta

edyta@hanamana.pl

Aleksandra

Klienci podczas pracy ze mną szybciej realizują swoje cele i zadania, zwiększają swoją pewność siebie i budują solidne podstawy do bycia świadomym człowiekiem. Skutecznie zmieniając swoje podejście do spraw dla siebie najważniejszych.

$

Największy wpływ

Największy ślad w moim rozwoju pozostawiła Szkoła Trenerów, Szkoła Coachingu Metrum i Beata Kozak, jako mój nauczyciel coachingu. Te dwa szkolenia nie tylko ugruntowały we nie wiedzę, ale również pozwoliły mi odkryć zarówno styl pracy jak i styl życia.

Klienci często mówią, że zmieniłam ich sposób spojrzenia na wiele spraw, że dzięki warsztatom i sesjom coachingowym ze mną, następuje w nich duży krok ku życiu w zgodzie z samym sobą i z otaczającym ich światem.

$

Kim jestem

Nazywam się Aleksandra Goc – Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na kierunku finanse i rachunkowość, psychologia w zarządzaniu i zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Śląskim.

Ukończyłam roczną Szkołę Trenerów Metrum, Profesjonalną Szkołę Coachingu i jestem akredytowanym Coachem ICF na poziomie PCC oraz Facylitatorem Clean Coachingu. Pracuję z drugim człowiekiem w ujęciu holistycznym. Podczas pracy warsztatowej wykorzystuję techniki dramy oraz wprowadzam uczestników w świat uważności.

Jestem także Certyfikowanym Trenerem FRIS®, Certyfikowanym Konsultantem MTQ48 oraz Terapeutą Manualnym Bars.

Edyta

Klienci, którzy ze mną współpracują nabierają rozpędu do działania, potrafią ustalić co jest priorytetem, oddzielić mrzonkę od faktu i zacząć osiągać wymierne rezultaty. Zespoły, które brały udział w prowadzonych przeze mnie szkoleniach, odnalazły porozumienie, wspólne obszary i zwiększyły efektywność swoich działań bez zwiększenia nakładów pracy. Organizacje zaczynają cenić procesy i pracę w oparciu o mocne strony.

$

Największy wpływ

Silnie wpłynęła na mnie praca z amerykańską organizacją John Maxwell Team, oraz udział w konferencji certyfikacyjnej na Florydzie, tam zrozumiałam jak wiele mamy do przepracowania jako liderzy i jak ja muszę zmieniać pracę nad sobą. Wielki wpływ wywarły na mnie takie szkolenia jak trening interpersonalny oraz praca z mentorem. Książka, która pobudziła mnie do działania jako pierwsza, to Inteligencja Emocjonalna Daniela Golemana.

Klienci cenią zarówno mój profesjonalizm jak i otwartość. Na moich warsztatach dzieją się rzeczy, których niekoniecznie się spodziewają ale zawsze zwracam uwagę na to, żeby wyszli nie tylko z wrażeniami ale przede wszystkim z wiedzą i pytaniami, które będą w nich rezonować przez kolejne tygodnie.

$

Kim jestem

Nazywam się Edyta Kwiatkowska, posiadam wykształcenie z zarządzania i marketingu w specjalizacji zarządzania sieciami sprzedaży. Jestem studentką na kierunku psychologia kliniczna, rozwijam się stale w ramach programu przywództwa John Maxwell Team na poziomie mentorship.

Jestem członkiem założycielem John Maxwell Team Poland, certyfikowanym coachem według standard ICF, absolwentką Wszechnicy UJ – Szkoła trenerów, Szkoła Facylitatorów według standardu IAF, certyfikowaną moderatorką metody Design Thinking, ukończyłam wiele kursów z obszarów pracy z ograniczającymi przekonaniami, przywództwa, rozwoju osobistego, zarządzania finansami u takich postaci jak Daniel Goleman, T.Harv Eker, Paul Martinelli czy Joe Vitale.