Aleksandra

Klienci podczas pracy ze mną szybciej realizują swoje cele i zadania, zwiększają swoją pewność siebie i budują solidne podstawy do bycia świadomym człowiekiem. Skutecznie zmieniając swoje podejście do spraw dla siebie najważniejszych.

Największy ślad w moim rozwoju pozostawiła Szkoła Trenerów, Szkoła Coachingu Metrum i Beata Kozak, jako mój nauczyciel coachingu. Te dwa szkolenia nie tylko ugruntowały we nie wiedzę, ale również pozwoliły mi odkryć zarówno styl pracy jak i styl życia.

Klienci często mówią, że zmieniłam ich sposób spojrzenia na wiele spraw, że dzięki warsztatom i sesjom coachingowym ze mną, następuje w nich duży krok ku życiu w zgodzie z samym sobą i z otaczającym ich światem.

Nazywam się Aleksandra Goc – Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na kierunku finanse i rachunkowość, psychologia w zarządzaniu i zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Śląskim.

Ukończyłam roczną Szkołę Trenerów Metrum, Profesjonalną Szkołę Coachingu i jestem akredytowanym Coachem ICF na poziomie PCC oraz Facylitatorem Clean Coachingu. Pracuję z drugim człowiekiem w ujęciu holistycznym. Podczas pracy warsztatowej wykorzystuję techniki dramy oraz wprowadzam uczestników w świat uważności.

Jestem także Certyfikowanym Trenerem FRIS®, Certyfikowanym Konsultantem MTQ48 oraz Terapeutą Manualnym Bars.

Warte uwagi

Nasz zespół

Warsztaty otwarte

Artykuły eksperckie

Oferta

Twój rozwój

Menedżer

Lider

Warte uwagi

Nasz zespół

Warsztaty otwarte

Artykuły pomocne

Kontakt

Formularz

Kariera

Zadzwoń